TRANSİLVANYA ŞATOLAR TURU PEGASUS HAVAYOLLARI

Tatilecikalim.com Sizlere Kaliteli Tatil İmkanı Sunar.

TRANSİLVANYA ŞATOLAR TURU PEGASUS HAVAYOLLARI

Resim

Açıklama

Transilvanya Şatolar Turu Pegasus Havayolları İle

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Havayolları Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti

Program Dahilinde Panoramik Şehir Turları

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Mali Sorumluluk Sigortası

Bükreş 3* Hotellerde 2 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama

Tüm Hotel Ve Şehir Vergileri

20 Kg Bagaj Hakkı

 

1.Gün İSTANBUL- BÜKREŞ

Siz Değerli Misafirlerimiz İle Sahiba Gökçen Havalimanında 08:00’de Pegasus Havayolları Kontuarının Önünde Buluşmamızın Ardından Pegesus Havayolları PC363 Tarifeli Seferi İle 10:10 Bükreş Uçuşumuzu Gerçekleştiriyoruz. Yerel Saat 10:30 Bükreş’e İnişimizin Ardından Havalimanında Bekleyen Özel Aracımız İle Şehir Merkezine Geçiş Yapıyor Ve Şehir Turumuza Başlıyoruz.  Doğunun Paris’i Olarak Hafızalara Kazınan Bükreş'i Yakından Tanıma Fırsatı Bulacağımız Bu Turumuzda; Devrim Meydanı, Üniversite Meydanı, Roma Ahteniumu, Çavuşesku Tarafından Yaptırılan “Halk Evi” (Parlamento Sarayı) , Atamız Mustafa Kemal ATATÜRK Heykeli , Garnizon Binası , Unirii Meydanı , Bükreş Eski Şehir , Kraliyet Sarayı , Zafer Takı , Ünlü Romen Besteci Piyanist George Enescu Adına Yapılmış Müze , Bükreş’in En Ünlü Caddesi Olan Calea Victoriei , Havacılar Anıtı Bükreş Tarih Müzesi Panoramik Olarak Görülecek Yerler Arasındadır. Bükreş Şehir Turumuzun Ardından Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Olarak Düzenlenecek Köyler Müzesi Ve Nikolay Çavuşesku Evi Turuna Katılabilirler. (50 €) Ekstra Turumuzun Turumuzun Ardından Konaklama Yapacağımız Otele Geçiş Yapıyoruz Oda Dağılımın Ardından Serbest Zaman Geceleme Bükreş’te Bulunan Otelimizde. Dileyen Misafirlerimiz İçin Akşam Ekstra Olarak Düzenlenecek Romanya Otantik Restoranında Alınacak Akşam Yemeğine Katılabilirler (50) € Yemekten Otelimize Dönüş Yapıyoruz.

Müze Girişleri Ve Müze İçerisi Anlatımları Ekstra Tur Ücretine Dahildir.

2.Gün BÜKREŞ-SİNAİA - (BRAN-BRAŞOV) – BÜKREŞ

Sabah Otelde Alacağımız Sabah Kahvaltımızın Ardından Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Düzenlenecek Olan  Romanya’nın En Can Alıcı Noktası Ve Şatoları İle Hafızalara Kazanan ‘’TRANSİLVANYA&ŞATOLAR’’ Turumuza Başlıyoruz. (70 €) Müthiş Doğa Ve Tarihi Güzellikleri İçinde Barındıran Turumuza İlk Olarak Avrupa’nın En Güzel Şatolarından Biri Olan Peleş Sarayı Ziyareti İle Başlıyoruz. Burayı Ziyaret Ettikten Sonra Bran Şehrine Hareket Ediyoruz Ve Burada Osmanlı Tarihinde Kazıklı Voyvoda Olarak Bilinen III.Vlad'ın Kont Drakula Filmlerine Konu Olmuş Ve Vampir Efsanesinin Doğduğu Gizemli Drakula Şatosunu Ziyaret Ediyoruz. Misafirlerimiz Burada Meşhur İsli Peynirin (Kaşkaval) Tadına Bakabilirler Ve Hediyelikçilerden Alışverişlerini Yapabilirler. Sonrasında Tarihi Güzellikleri Ve Kafeleri İle Ünlü Braşov Şehrine Hareket Ediyoruz. Ortaçağ Alman Rokoko Üslubunda İnşa Edilmiş Tarihi Yapıların Yer Aldığı Bu Güzel Şehirde Kara Kilise, Şehir Surları, Korunmuş Dar Sokakları  Başlıca Göreceğimiz Yerler Arasındadır. Buranın Panoramik Turuyla Birlikte Misafirlerimize Şehrin Meşhur Restoranlarında Vakit Geçirebilecekleri Serbest Zaman Veriyoruz Ve Akşam Konaklama Yapacağımız Bükreş’teki Otelimize Geri Dönüş Yapıyoruz. Geceleme Otelimizde

Müze Girişleri Ve Müze İçerisi Anlatımları Ekstra Tur Ücretine Dahildir.

3.Gün BÜKREŞ – PARLEMENTO SARAYI  

Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltının Ardından Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Düzenlenecek Olan Bükreş Parlemento Sarayı Turumuza Katılabilirler. (30€)   Reberimizin Belirleyeceği Saate Hotel Lobisinde Buluşarak Parlemento Sarayına Hareket Ediyoruz . Dünyanın En Büyük Sivil Yönetim Ve Maliyeti En Pahalı Olarak Belirtilen Parlemento Sarayı İçerisi Geçip Müzeye Dönüştürülmüş Odalarını Ziyaret Ediyoruz. Turumuzun Bitimi İle Birlikte Bükreş Otopeni Havalimanına Geçiş Yapıyoruz . Pegasus Havayolları PC 364 Tarifeli Seferi ile 17:40 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına Uçuşumuzu Gerçekletiriyoruz. Yerel Saat İle 20:00 İstanbul’a Ulaşmamızın Ardından Tur Programımızı Sonlandırıyoruz.

Müze Girişleri Ve Müze İçerisi Anlatımları Ekstra Tur Ücretine Dahildir.

 KONAKLAMA OTELİ 3* Oteller

Fiyat

Kişi Başı 189,00 €

Rezervasyon Yap

Sosyal Medyada Biz!

Bizimle İletişime Geç!

İletişim Numaramız

0212 613 3 131

Son Eklenen Ürünler

SAFRANBOLU SAFRAN ÇİÇEĞİ HASADI TURU - 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

SAFRANBOLU SAFRAN ÇİÇEĞİ HASADI TURU - 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

26 Ekim 2019 - 27 Ekim 2019 

Safranbolu Safran Çiçeği Hasadı Turu - 1 Gece Otel Konaklamas

Paketi İncele

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE BUTİK ERZURUM KARS TURU ( ANKARA - KARS ) / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI

21 Aralık 2019 - 24 Aralık 2019 

 

Turistik Doğu Ekspresi ile Butik Erzurum Kars Turu ( Ankara - Kars ) / 2 Gece Otel Konaklaması

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

*Belirtilen Otellerde 1 Gece Y

Paketi İncele

KONYA MEVLANA ŞEB-İ ARUS TURU 1 GECE OTEL

Konya Mevlana Şeb-i Arus Turu / 1 Gece Otel Konaklaması

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

* Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı

* Açık Büfe

Paketi İncele

Erken Rezervasyon

Erken Rezervasyon İle İşinizi

Garantiye Alın!

İncele

Rezervasyon Yap

Sizde Rezervasyon Yapabilirsiniz

Hızlı Rezervasyon Sistemi

İncele